Yhteystiedot

Toimistot

Turku

Stålarminkatu 2a
20810 Turku

Avoinna ma-pe klo 8-16
(kesäaikana 9:00 – 15:00)

Henkilökunta

Turun toimisto

Jyri Levasma
Toimitusjohtaja, isännöitsijä, AIT, ITS, IAT
jyri.levasma@isannoitsijapalvelut.fi
040 731 0275
(Turussa ma ja pe)

Jari Hlavatý
Isännöitsijä, varatuomari
jari.hlavaty@isannoitsijapalvelut.fi
040 505 0849

Maarit Valli
Isännöitsijä, IAT, ITS
maarit.valli@isannoitsijapalvelut.fi
050 432 2760

Essi Ruskovuo
Isännöitsijä, IAT
essi.ruskovuo@isannoitsijapalvelut.fi
050 442 1860

Outi Tamminen
Isännöitsijä, toimistopäällikkö, AIT, IAT
outi.tamminen@isannoitsijapalvelut.fi
050 303 3253

Natalja Aarnio
Pääkirjanpitäjä
natalja.aarnio@isannoitsijapalvelut.fi

Julia Janson
Kirjanpitäjä
julia.janson@isannoitsijapalvelut.fi

Sari Laaksonen
Kiinteistösihteeri, isännöitsijöiden assistentti
sari.laaksonen@isannoitsijapalvelut.fi

Kaarinan toimisto

Jyri Levasma
Toimitusjohtaja, isännöitsijä, AIT, ITS, IAT
jyri.levasma@isannoitsijapalvelut.fi
040 731 0275
(Kaarinassa ti, ke ja to)

Vesa Suhonen
Isännöitsijä, perusTEK, FMA
vesa.suhonen@isannoitsijapalvelut.fi
046 921 7060

Jie Li
Kiinteistösihteeri, isännöitsijöiden assistentti
jie.li@isannoitsijapalvelut.fi

Yhteydenotto